Červenec 2015

Albert

23. července 2015 v 12:02 | Saya Sarinna
Tak jak už jsem Vám to už nahoře napsala že jsem dostala dálší brigádu a taky že joooo :-))

Byla to minulý týden v neděli v Harfě kde jsem měla i školení v Albertu a na pozici pekářka a hrozně se mi to líbila užila jsem si to a i prožívala.Školení bylo od 5 do 14:00 hodinny.Nakonec to dopadlo to dobře,dopadlo to jak by to mělo dopadnout.
Právě dneska nastoupím na brigádu v Centrum Chodova směna mi začne až od 14:00 do 22:30 hodinny.

Tak tedka doooost povězte mi jak jste začali s brigádou vy??Kde jste pracovali kde poprve začali??

Úvodní článek

20. července 2015 v 19:48 | Saya
Kdo já jsem??
Má přezdívka je Saya.
Baví mě psaní jak na papíře tak i elektronicky.
Vlastně blog jsem si založila to proto protože je to můj svět ve který jsem šefka já já to vedu.
Blog jsem si taky založila abych Vám taky něca předala nějaké informace,tipy,rady,porady a i nebudou chybět i novinky.
Tak doufám že se Vám tu v mém blogu v mém světě bude líbit hlavně holkam.
Tak zatím

Jsem tu

12. července 2015 v 12:18 | Sarinna
Ahoooojaaaa
Ti kteří četli můj blog =holky ,slečny velice se tu omlouvám za mou nepřítomnost to proto že se tu odehrály velice důležité věci.Než jsem odjela na dovolenou do Německatak jsem si sedla aspon na dva dny a šilá jsem chnapky "chna chna"pro radost.Dost mě se zalíbilo no a
samozřejmě jsem nehohla Vám napsát nějátý ten článek nebo dát nějáký ten příspěvek
na Facebooku ale stejně když vidli ty chnapky a jak projeli pod mýma rukama tak byli rádi a měli radost, potom se mě zeptali a poprosili jestli bych jím nepřešila nějaký tz dírky knoflíky.
Takže dovolená se změnila na pracovní dovolenou,takže jsem měla kousek dovolený a kousek práce.Ale přesto jsem si to až moooooooc užila a naučila jsem se novým věcem no prostě to tám bylo až neskutenčně hodně.Potom jsem se vrátila zpět do Prahy a tady v Praze už šiju chnapky a ještě něco,to není jestě všechno přibudou ještě dálší věci OK??


Dálší věc je samozřejmě už jsem se znova doma nudila.a potřebovalá bych se s někým bavit a povídat a samozřejmě i pracovat tak jsem si pěkně sedla a surfovala na PC a hledala brigády a jakmile se mi nějatá brigáda zalíbila tak jsem zareagovala a napsala jím.Naštěstí napsalá mi jedná brigáda byla (skoro) poblíž mýha bydliště,neváhála jsem se a zaregristrovalá.
Bavilo to mě jenže jsem pak museka odejí protože to byla na páry dní.Zase si pro měnu odpočinu a dám si oddych a před dvěmy dny mi na email přišla dálší nabídka na brigádu.
Tak to je ode mě pro zatím vše a doufám že ten článek není nějáký dlouhý :-))
Taky se tu mějte
Zatím